Sinoz Yüz Bakım Maskesi

Sinoz Yüz Bakim Maskesi
99,00 TL 69,00TL
 • Sinoz Yüz Bakım Maskesi Nedir?

  Sinoz Yüz Maskesinin en büyük özelliği, içeriğindeki özel organik maddeler ile ciltteki yağ dengesini sağlıyor olmasıdır. Özellikle yağlı ve sivilce/siyah nokta üreten ciltler için önerilmektedir. Sinoz Yüz Bakım Maskesi cildinizdeki yağ seviyesini dengelenmesine yardımcı olur ve cildin nefes almasını sağlayarak daha pürüzsüz daha duru hale gelmesinde önemli rol oynar.  İçeriğinde Ne var?

  Kaolin Kili: Yağ emici özelliği vardır ve sivilcelerin kurutulmasında yardımcı olur.
  Bentonit Kili: Sebum dengeleyici özelliği vardır. Siyah noktaları ve gözenekleri yumuşatarak temizleye yardımcı olur.  Spirulina Yosunu: Spirulina yosunu % 65 oranında proteinin yanında E Vitamini, C Vitamini, B kompleks vitaminleri, çeşitli mineralleri ve klorofilleri içermektedir. Bu değerleri sayesinde oldukça iyi bir protein kaynağıdır. Cildi olduğundan daha genç göstermesi, nem dengesini sağlaması, antioksidan etki sağlaması ,sivilce sorununu çözmeye yardımcı olur.  Aynı Sefa Yağı : Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendiricidir. Tahriş olan ciltlerde onarıcı etkiye sahiptir. Güneş ışınlarına karşı koruyucu ve cildi nemlendiricidir. Bunun dışında varis, egzama, sivilce, mantar, pişik, isilik ve döküntü gibi cilt problemlerinde destekleyici ve yardımcıdır.  Sarı Papatya Extresi: Papatya cilt hastalıklarına, deri dökülmelerine, sivilce ve lekelerin temizlenmesine, cildi gerginleştirmeye ve sıkı olmasına yardımcı olur.  Vitamin E: Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve hücre yapısını korur yaraların iyileşmesine yardımcı olur.  Vitamin B5: Bilt bakımında çok önemli bir vitamindir. Kurumuş ve çatlamış deriyi uzun süre nemlendirir cilt kırışıklıklarını giderir iritasyonu önler.


  Sivilceler;

  Sinoz yüz bakım maskesi haftada 2 defa düzenli kullanımla aktif sivilceleri kökten kurumasına yardımcı olur.  Siyah Noktalar;

  Yeterince temizlenmeyen ve daha yağlı bir yapıya sahip ciltlerde meydana gelen siyah noktaların giderilmesinde fayda sağlar.

BİRCAN İPEK İLE SİNOZ YÜZ BAKIM MASKESİ İNCELEMESİ


 • Kullananlar ne diyor?

  Merhaba ben bu kremi ve maskesini 1 aydır kullanıyorum gerçekten çok muhteşem bir ürün çocukluğumun çilleri ve alnımda güneş lekelerim vardı şuan bitmek üzere... ve herkes farkediyor cildimdeki değişikliği.. önemli olarak burda çok düzenli kullanmak.

  Yorum Yap

Yorum Yazın...