Sinoz Leke Kremi

Sinoz Leke Kremi, güneş lekeleri, sivilce izleri ve yaşlılık lekelerine.
149,00 TL 125,00TL
Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme
Yurtdışı Gönderim
%100 Güvenli Alışveriş
 • Sinoz Leke Kremi Nedir?

  Güneş lekeleri, ciltteki ton farklılıkları, sivilce izleri ve yaşlılık lekeleri kadın erkek bir çok tüketicinin ortak sorunudur. Pürüzsüz ve ipeksi ve tek renk cilde sahip olmak için cildimizi öncelikle güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korumamız gerekir.

  Sinoz Leke Kremi 10 yıldır cilt bakımına önem veren yüz binlerce kadın ve erkeğin ilk tecihi olmayı başarmış yüksek kalitede bir üründür. %100 bitkisel aktiflerle formüle edilmiş Sinoz Krem, tüm cilt tipleri için uygun olup,geçen sürede yüzbinlerce satış adedine ulaşmış, Tüketici Kalite Ödülü'ne sahip tek leke kremidir.

  İçeriğinde bulunan bitki özlerine ilave olarak SPF 15 ile desteklenen Sinoz Kremi sabah akşam olmak üzere günde iki defa cilt tarafından emilene kadar yüz bölgenize sürebilirsiniz.

  Sinoz Leke Kreminin başarısı tüm dünyaya yayılmış olup, dünyanın bir çok ülkesine ihrac edilmektedir. Güvenle kullanabilir ve cilt bakımınızın keyfini sürebilirsiniz.

  Sinoz Leke Kremine dilerseniz web sitemiz üzerinden online kredi kartı ile, dilerseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyerek sahip olabilirsiniz.  İçeriğinde Ne var?

  Aynı Sefa Yağı: Antioksidan özellikleri yanında cilt yenilenmesine yardımcı olur ve deri yaşlanmasını geciktirmeye fayda sağlar. Soya yağı cildin incelmesini ve kurumasını yavaşlatarak, yaşlanmayı geciktirmekte etkilidir. Soya fasulyesinin yağı, yüksek oranda içerdiği lesitin ve A vitamini göz önünde bulundurularak cilt bakımında kullanılan öteki yağlara eklenebilecek en değerli yağlardandır. Cildin beslenmesindeönemli görevler üstlenir.


  aynı-sefa-yağı

  Papatya Ektraktı: Yüksek seviyede doğal bir cilt aydınlatıcı, leke açıcı özelliği ile cildin dostudur .Cildin renk yoğunluğunu azaltır. Cilt sıkılaştırıcı ve kırışık açıcı etkisi vardir.

  cilt lekeleri  Sivilce Lekeleri ;

  Birçok insanın yolu ergenlik döneminde sivilcelerle kesişir. Ancak bazı insanlarda bu sorun o kadar ciddi sorunlar çıkarmaktadır. Sivilce gözeneklerin yağ ve hücrelerle tıkanması sonrasında oluşur ve içerideki bakteriyel hareketlilik sebebi ile iltihaplı hale gelir.  Bu izler kişiden kişiye değişmekle beraber fazlasıyla rahatsız edici olabilir. Ciltde oluşan izlerin en büyük sebebi, çıkan sivilceleri sıkmak veya sıkmaya çalışmaktır.

   sivilce lekeleri


  Güneş Lekeleri ;

  Ciltte en sık lekelenmeye neden olan tablo melazmadır. Genetik yatkın olan kişilerde güneş gören bölgelerde özellikle güneşe maruz kalmak ile ortaya çıkan çoğunlukla yüzü, nadiren de boyun ve ön kolları etkileyen yaygın bir tablodur. Ayrıca gebelik, doğum kontrol hapları, bazı kozmetik ürünler, epilepsi ilaçları, tiroid hastalıkları da diğer sebepler arasındadır. Güneş lekesi, yani ‘lentigo’ her yaşta görülebilir. Özellikle yüz, omuzlar, sırt, göğüs ve el dış kısımlarda ve açık tenli kişilerde görülen çillerle karışan bir tablodur. Çilden daha koyu renkli ve daha büyüktür.


  güneş lekeleri


  Yaşlılık Lekeleri ;

  Yaşlılık lekeleri genellikle 50li yaşlarda görülmeye başlayan deri rengi bozukluğudur. Cilt de oluşan bu lekeler derinin üst tabakasında kahverengi pigment birikmesi sonucu oluşur ve birkaç santimetreyi geçmektedir. Cilt de oluşan bu lekelerin en önemli faktörü, cilt yüzeyi güneşin ultraviyole radyasyonuna maruz kaldığında, deride pigment üretiminden sorumlu olan melanosit hücreleri aşırı aktif hale gelir. Bunun bir sonucu olarak, bu hücreler melanin adlı bir pigmenti yüksek miktarda üretmeye başlarlar. Normalde melanin derinin alt tabakalarının güneşten korunmasında önemli bir rol oynar. Bu melanin pigmenti aşırı miktarda üretildiğinde, cildin üst tabakasındaki bazı noktalarda birikir, böylelikle bu noktaların gelişmesine sebep olur.

  Hamilelik Lekeleri ;

  Gebelik döneminde salgılanmakta olan östrojen hormonu, kadının güneşin ultraviyole ışınlarına karşı hassasiyetini artırır. Ultraviyole ışınları da en fazla yüz bölgesi, elmacık kemikleri ve eller üzerinde hassasiyete neden olduğu için, bu kısımların güneşten iyi korunması gerekir. Şayet kadının cilt lekesi oluşumuna genetik yatkınlığı var ise, gebelik dönemindeki östrojen hormonu bu bahsettiğimiz bölgelerde kahverengi lekelere neden olur. Hamilelik lekeleri güneş lekelerine oranla daha iri parçalar halinde görülür ve güneş bu lekelerin artmasına neden olur


  hamilelikte oluşan lekeler

AŞKIM İREM AKTULGA İLE SİNOZ LEKE KREMİ İNCELEMESİ • Kullananlar ne diyor?

  Merhaba ben bu kremi ve maskesini 1 aydır kullanıyorum gerçekten çok muhteşem bir ürün çocukluğumun çilleri ve alnımda güneş lekelerim vardı şuan bitmek üzere... ve herkes farkediyor cildimdeki değişikliği.. önemli olarak burda çok düzenli kullanmak.

  Yorum Yapsinoz leke kremigüneşlekeleri

Yorum yazın...

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi

Mavi Anemon Kremi ince çizgiler, derin kırışıklıklar ve sarkmalara.

99,00 TL

89,00 TL

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi

Göz Çevresi Kremi, göz altı morlukları, kaz ayakları ve sarkmalara.

79,00 TL

69,00 TL

Sinoz Yüz Bakım Maskesi

Sinoz Yüz Bakim Maskesi, sivilceler, siyah noktalar ve sivilce izlerine.

99,00 TL

69,00 TL

Sinoz Beyazlatıcı Krem

Sinoz Beyazlatıcı Krem, koltuk altı, diz-dirsek ve bikini bölgesindeki kararmalara.

89,00 TL

79,00 TL

Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu

Sinoz Kaş Kirpik Serumu, daha uzun, daha güçlü ve daha sağlıklı kaş ve kirpikler.

99,00 TL

89,00 TL

Sinoz Yüz Temizleme Jeli

Sinoz Yüz temizleme jeli pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt için derinlemesine temizlik.

25,00 TL

19,00 TL

Biomarks Çatlak Kremi

Biomarks Çatlak kremi doğum sonrası ve hızlı kilo verme sonrası çatlaklara.

129,00 TL

99,00 TL

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı.

Uluslararası Gönderim

Ürünlerimizi tüm dünyaya kargo ile ulaştırıyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Detaylı bilgi ve sipariş için 0850 811 02 03.

%100 Güvenli Alışveriş

Tüm bilgileriniz 128bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.