Sinoz Kozmetik

SİNOZ KOZMETİK

Sinoz Kozmetik, yüksek kalitede cilt bakım ürünlerini tüketiciyle buluşturma amacıyla 2008 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler T.C Sağlık Bakanlığının ve Dünya Sağlık Örgütlerinin belirlediği kriterlerde, içeriğinde insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yüksek kalite, yüksek ahlak düsturunu kendine ilke edinmiş olan firmamız, kusursuz müşteri memnuniyeti ve yüksek kalitede ürünleri sayesinde 2011 yılında Tüketici Akademisi tarafından ‘Tüketici Kalite Ödülü’ne ve 2018 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından Altın Marka Ödülü'ne layık görülmüştür.

Teknoloji ve doğanın bize bahşettiği bitkilerden yararlanarak formüle ettiğimiz ve sürekli AR-GE yatırımlarımız sayesinde elde ettiğimiz başarı tüm dünyada tüketicilerin dikkatini çekmiş olup, halihazırda web sitemiz üzerinden tüm dünya ülkelerindeki müşterilerimize kargo aracılığı ile ürünlerimizi ulaştırmaktayız. Sinoz ürünleri aynı zamanda ülkemizdeki bir çok ünlü ismin tercih ettiği marka olma başarısını elde etmiştir.


Sinoz Kozmetik Laboratuvar

ÇALIŞMALARIMIZ


Sinoz Kozmetik olarak çağın gereksinimlerine uygun şekilde hareket ederek ürünlerimizi web sitemiz üzerinden ülkemizde ve tüm dünyadaki müşterilerimize ulaştırıyoruz. Aynı zamanda Hollanda’dan Afganistana kadar bir çok ülkeye ihraç ederek katma değer sağlıyoruz.Yurt çapında yüzlerce eczanede ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Şirketimiz içindeki tüm departmanlarımız birbiri ile uyum içinde ve büyük bir heyecan ve şevkle çalışıyor ve her yıl yüzde yüzün üzerinde bir büyüme oranı yakalıyoruz. Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak bayi ağımızı her geçen gün genişletiyoruz.


MİSYONUMUZ


Cilt bakım konusunda sürekli kendimizi geliştirerek müşteri ihtiyacına en iyi cevap veren ürünler üretmek. Gelişen teknolojiye ve yenliklere hızlı ayak uydurup büyümek, çalışanlarımız ve ailelerinin refah düzeyini yükseltmek, ülkemize katma değer yaratmak, sosyal sorumluluk projelerine daha fazla bütçeler ayırmak ve Sinoz markasını global bir marka yapmak için yaklaşık 100 kişilik ekibimizle durmaksızın çalışıyoruz.
Sinoz Kozmetik Misyonumuz

Sinoz Kozmetik Sosyal Sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK


Ülkemizin gelişmesi ve medeniyetimizin güçlenmesi için eğitimin önemine inanıyoruz, bu bağlamda bir çok öğrenciye burs vererek eğitim ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çevreye ve insanlara saygılı toplumların yetişmesi konusunda üzerimize düşen her adımı atıyoruz ve atmaya devam edeceğiz.

Hayvan dostu olan bir firma olarak gelirimizin bir bölümünü düzenli olarak hayvan barınaklarına bağışlıyoruz, aynı zamanda sokak hayvanlarını koruma konusunda geliştirilen projelere destek veriyoruz.


TÜRKİYE VE ULUSLAR ARASI GÖNDERİM

sinoz kozmetik logo yaprak

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ve yurt çapında yüzlerce
eczanede ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Ürünlerimizi kargo ile tüm dünyaya ulaştırıyoruz.


Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı.

Uluslararası Gönderim

Ürünlerimizi tüm dünyaya kargo ile ulaştırıyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Detaylı bilgi ve sipariş için 0850 811 02 03.

%100 Güvenli Alışveriş

Tüm bilgileriniz 128bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.