Sinoz Leke Kremi Sinoz Leke Kremi Sinoz Leke Kremi Sinoz Leke Kremi

Cilt Lekelerinize Servet Harcamayın!İşe yaramayan ucuz kremlerin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin...

• Cildinizde güneş lekeleri mi var ?

• Hassas bir cilde sahipsiniz ve leke oluşumuna engel olamıyor musunuz ?

• Sivilce sonrası cildinizde izler mi kaldı ?

• Epilasyon ya da doğum sonrası oluşan lekeler sizi rahatsız mı ediyor ?

• Yaşlılık lekelerinizden mi müzdaripsiniz ?

• Daha önce bir çok ürünü denediniz ve istediğiniz sonucu alamadınız mı ?


Artık Üzülmeyin!Sinoz Leke Kremi, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı tesislerimizde kozmetik yönetmeliğine uygun olarak üretim yapmakta ve ülke çapında yüzlerce eczanede satılmaktadır. İçeriğinde hiçbir zararlı kimyasal madde yoktur. Binlerce müşterimiz tarafından denenmiş ve tam not almış bir üründür. Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde satılmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesinden ötürü Tüketici Kalite Ödülüne layık görülmüştür.

Türkiye’nin her yerine ekstra hiçbir ücret ödemeden teslimat sırasında nakit yada online olarak kredi kartınızla peşin fiyatına taksit imkanlarından yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Hemen siparişlerinizi verin, stoklarla sınırlı bu indirim kampanyasını kaçırmayın.

Cilt Lekesi Nasıl Oluşur?

 • Enflamasyon (Güneşe maruz kalma, Akne, Hormonal Değişikler veya bir     kesik sonucu ortaya çıkabilir.)

 • Melanositler, pigmet üretirler

 • Pigment paketleri, melanositten cil hücrelerine gider.

 • Pigment, bir şemsiye gibi hareket ettiğinden cilt hücreleri DNA'larının     zarar görmelerini önler.

 • Cilt yüzeyinde, küçük bir koyu nokta olabilceği gibi, eşit oranda koyu bir     renk değişikliği(Bronzlaşma Gibi)olabilir.


 • SİVİLCE LEKELERİ
  İnsanların çoğu, yaşamının bir döneminde sivilce sorunu ile karşılaşır ve çoğu zaman sivilceler iz bırakmazlar. Fakat bazı kişilerin sivilceleri yara izlerine dönüşür ve uzun yıllar boyunca bunu taşımak zorunda kalabilirler. Bu izler kişiden kişiye değişmekle beraber fazlasıyla rahatsız edici olabilirler. Sosyal ortamda kendine güven eksikliğine kadar gidebilen problemler oluşturabilirler.

  Sivilceleri sıkmak veya sıkmaya çalışmak bu izlerin oluşumunda en başta gelen nedendir. Sivilcelerin oluşturuduğu izler bir nevi deri alt yapısının kaybıdır. Lekeler soluk renkte veya kahverengi düz lekelerdir.

  GÜNEŞ LEKELERİ
  Güneş Lekeleri deride doğal güneş ışığına veya solaryuma maruz kalan bölgelerde tek yada çok sayıda yuvarlak kahverengi lekeler şeklinde görülür ve çapları bir milimetreden bir kaç santimetreye kadar değişiklik gösterir.

  Genellikle yetişkin bireylerde görülen güneş lekeleri daha çok açık tenli, kolay güneş yanığı gelişen, zor bronzlaşan yada hiç bronzlaşamayan ve güneşte aşırı kalan bireylerde ortaya çıkar.

  Güneş lekeleri oluşturduğu estetik problemlerinin yanı sıra güneşin ciltte yarattığı hasarın boyutunu gösterdiğinden oldukça önemlidir ve deri kanserlerinin gelişimi açısından bir risk faktörüdür.

  YAŞLILIK LEKELERİ
  Yaşlılık lekeleri genellikle 50'li yaşlarda görülmeye başlayan derinin renk bozukluğu hastalığıdır. Büyüklüğü birkaç santimetreye kadar ulaşan bu lekeler derinin üst tabakasında kahverengi pigment birikmesi sonucu oluşur. Bu lekeler kansere dönüşmezler ve tedavileri sadece estetik açısından yapılmaktadır.

  Yaşlılık lekelerinin oluşmasındaki en önemli etken ultra-viyole ışıktır. Ultra-viyole ışık, sigara ve alkol gibi zararlı madde alımları cilt üzerinde serbest radikaller oluşmasını sağlar ve buna bağlı olarak da oluşan serbest radikaller cildin üst bölümünde pigmentlerin yoğun biçimde bir araya gelmelerine neden olurlar. Yaşlılık lekeleri bazen keratoza dönüşebilir ve bu yüzden lekeler pul pul ince bir tabaka ile kaplanabilirler.

  HAMİLELİK LEKELERİ
  Ciltte oluşan hamilelik lekeleri hormon değişikliğinden kaynaklanır. Genellikle hamileliğin ikinci üç aylık bölümünde ortaya çıkar ve son üç aylık dönemde biraz daha belirginleşir. Hamilelik lekeleri daha çok alında, yanaklarda, burunda, dudakların altında ve üstünde yani yüz bölgesinde görülür. Hamilelik lekeleri güneş lekelerine oranla daha iri parçalar halinde görülür ve güneş bu lekelerin artmasına neden olur.

  Lekelerin artmasını önlemek için güneş koruyucu ürünler kullanılabilir ve güneşten korunulmalıdır. Hamilelik lekeleri sadece estetik açıdan problem oluşturabilirler.

  Sinoz Leke Kremi, güneşin sebep olduğu leke ve çillerde, sivilce lekelerinde, doğum sonrası oluşan lekelerde, doğum kontrol ve hormon haplarının sebep olduğu lekelerde, yaşlanmaya bağlı olarak cilt yüzeyinde oluşan lekelerde kullanılabilir.

  Cilt üzerinde leke olarak adlandırılan renk bozuklukluklarının kaynağı doğal renk tonunu yitirmeye başlayan hücrelerdir. Sinoz Leke Kremi'ni, cildinize sürdüğünüzde cilt tarafından kolayca emilir. Cildin alt tabakasına hızlıca nüfuz ederek renk kaybı yaşayan hücrelerin doğal renk tonuna döndürülmesini sağlar.
  Cilt hücreleri gece boyunca dinlenme (uyku) sırasında, kendilerini tamir eder ve onarır. Sinoz Leke Kremi'nin etkisini arttırmak ve tedavi sürecini kısaltmak için gece yatmadan önce cildi temizledikten sonra lekeli bölgeye uygulamanız daha etkili bir sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Sinoz Leke Kremi'nin gündüz kullandığınızda ise sizi güneşin zararlı ışınlarından korur, lekelerinizin artmasını önler ve yeni leke oluşumunun önüne geçer.

  Sinoz Leke Kremi'ni doğal içeriği sayesinde el, yüz, boyun, omuz ve dekolte bölgeleri ile birlikte vücudunuzun her yerinde güvenle kullanabilirsiniz.

  Sinoz Leke Kremini süreceğiniz bölge, öncelikle temizlenmiş ve kurulanmış olmalıdır. Bu işlemden sonra Sinoz Leke Kreminizi ince bir tabaka halinde lokal olarak (cilt lekelerinin üzerine) parmak uçlarınızla masaj yaparak cilt tarafından emilene kadar sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak sürünüz.
  Kullanımının aksatılması durumunda aklınıza geldiği anda sürebilirsiniz. Fazla veya eksik kullanılması durumunda cilde yan etki yapmaz.
  Ürünümüzün etkinliğini ve faydalarını görebilmeniz için düzenli kullanıma özen göstermelisiniz. Kremin akşam kullanımı cilt döngüsü içerisinde belirttiğimiz cildin kendini yenileme süreci olduğundan bu zaman diliminde kullanılması tavsiye edilmektedir.
  Sinoz Leke Kreminin bir kutusu 30 ml dir. Su teresi, at kestanesi ve papatyadan elde edilmiş, renk açıcı aktifler ve vitaminler içeren cilt rengi açıcı bu ürün, zamanla ve olumsuz dış şartlar altında oluşan lekelere karşı pigmentlerin dengeli şekilde yayılmasını sağlar, düzenler ve cildin rengini açmaya yardımcı olur.

  UYARILAR: Kremini ilk kullanımdan önce bileğinizde kullanarak test ediniz, gözle temasından kaçınınız, Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız, Yakıcı güneşte kullanmayınız, Serin ve kuru bir yerde, ağzı sıkıca kapatılmış halde muhafaza ediniz. Yara, yanık yada tahriş olmuş bölgelerde kullanmayınız.

  Sinoz Leke Kremi ilaç değildir. Kozmetik ürünüdür. Cilde etkileri metabolizmaya göre değişiklik gösterebilir
  SIK SORULAN SORULAR

  Sinoz Leke Kremi Ne Tür Lekelerde Daha İyi Sonuç Veriyor ?
  Doğum lekeleri, hamilelik lekeleri, doğum kontrol haplarının sebep olduğu lekeler, güneşin sebep olduğu lekeler ve çillerde, sivilce lekelerinde ve yaşlılık nedeni ile oluşan lekelerde etkin bir üründür.

  Sinoz Leke Kremi Yan Etki Yaparmı?
  Leke Kremi hiçbir yan etkisi bulunmayıp herhangi bi alerjik reaksiyona karşı bileğin iç kısmında test edip olumsuz bir durum olmadığında güvenle uygulayabilirsiniz.
  Hamilelikte kullanılabilir mi?
  Sinoz Krem hamilelikte kullanımı uygundur, herhangi bir sakıncası yoktur.
  Sinoz Leke Kremi İçerisinde Güneş Koruma Faktörü Var Mı ?
  Sinoz Leke Kreminde güneş ışınlarından korunmanız için 30 faktor güneş filtresi bulunmaktadır. Kremi kullanırken üzerine ekstra güneş kremi kullanılmasına gerek yoktur.
  Sinoz Leke Kremi Kullanırken Makyaj Yapabilir Miyim ?
  Sinoz Leke Kremini kullandıktan sonra yaklaşık 20-30 dakika bekleyiniz ve sonrasında makyajınızı yapabilirsiniz.
  Sinoz Leke Kreminin Üretimle İlgili Onayları Var mı ?
  Sinoz Leke Kremi İstanbul'da bulunan üretim tesislerimizde son teknoloji kullanılarak el değmeden hijyenik ortamlarda üretilmektedir. Üretim tesisimizin Sağlık Bakanlığı üretim izinleri İSO9001, TSE ve Sinoz Leke Kremi üretim bildirimleri bulunmaktadır.
  Sinoz Kremi Siparişi Versem Kaç Günde Bana Ulaşır ?
  Hafta içi saat 15’:00'a kadar verdiğiniz siparişler, sipariş onayına müteakiben kargoya teslim edilir. İstanbul dışı siparişler ortalama 2-3 iş günü, İstanbul içi siparişler ilk iş günü teslim edilmektedir.
  TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLLÜ SİNOZ LEKE KREMİ

  Binlerce müşterimiz tarafından denenmiş ve tam not almış bir üründür. Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde satılmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesinden ötürü Tüketici Kalite Ödülüne layık görülmüştür
  Sinoz Leke Kremi Sinoz Leke Kremi Sinoz Leke Kremi Sinoz Leke Kremi
  Sinoz Leke Kremi
  İsim Soyisim:
  Telefon No:
  Sinoz Leke Kremi