%24

Sinoz NO:16 Miracle Oil

Cilt Yenileyici, Besleyici, Onarıcı Bakım

(428)
169,90 TL 129,90 TL
%27

Sinoz Leke Kremi

Lekesiz, Tek Ton Bir Cilt

(9.164)
149,90 TL 109,90 TL
%24

Sinoz Leke Serumu

Lekesiz ve Aydınlık Cilt İçin

(80)
223,00 TL 169,90 TL
%25

Sinoz Aydınlatıcı %10 C Vitamini Serumu

%10 C Vitamini İle Daha Aydınlık Bir Cilt

(818)
254,00 TL 189,90 TL
%22

Sinoz Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem SPF 50+

Güneşe Karşı Üstün Koruma

(3.485)
89,90 TL 69,90 TL
%21

Sinoz Retouch Ton Eşitleyici Krem

Anında Tek Ton Bir Cilt

(338)
149,90 TL 119,00 TL
%31

Sinoz Süper 3'lü Set

Arınmış, Lekesiz ve Duru Bir Cilt

(81.698)
538,40 TL 369,90 TL
%22
89,90 TL 69,90 TL
%23

Sinoz Yüz Beyazlatıcı Krem

Daha Aydınlık ve Duru Bir Yüz

(626)
155,50 TL 119,00 TL
%27

Sinoz Etkili Serum Seti

Pürüzsüz, Işıltılı, Sıkı ve Lekesiz Bir Cilt!

(21.797)
601,90 TL 439,90 TL
%35

Sinoz Leke Giderici Cilt Bakım Paketi

Lekesiz Tek Ton Bir Cilt!

(12.410)
462,80 TL 299,00 TL

Leke Karşıtı Bakım | Leke Kremleri

Cilde rengini veren pigmentlerde meydana gelen düzensiz üretim neticesinde ciltte birtakım lekelenmeler meydana gelebilir. Cilt lekelerinin oluşmasında birden fazla neden etkilidir. Uzun süre güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak, genetik faktörler, yanlış kozmetik ürün kullanımı, birtakım ilaçlar ve hamilelik cilt lekelerinin oluşmasında etkisi olan başlıca faktörler olarak sıralanabilir. Eğer siz de cilt lekeleri ile başa çıkmak istiyorsanız Sinoz leke karşıtı serisini mutlaka keşfetmelisiniz. Sinoz leke kremi, leke karşıtı serum, yüz ve vücut beyazlatıcı krem gibi leke giderici ürünlerle cilt lekelerine karşı olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Cilt Lekeleri Neden Oluşur?

Cilt lekelerinin oluşmasında, başta güneşin zararlı ışınlarına doğrudan maruz kalma olmak üzere birçok faktörün etkisi bulunur. Cilt lekeleri oluşumuna neden olan faktörler arasında;

 • Yeteri kadar su içmemek,
 • Cildi korumasız bir şekilde güneşin zararlı ışınlarına maruz bırakmak,
 • Beslenme şekli,
 • Genetik yatkınlık,
 • Hamilelik ve doğum,
 • Pigmentasyon bozuklukları,
 • Döküntüler,
 • Enfeksiyon,
 • Çevresel faktörler,
 • Yanlış kozmetik ürün kullanımı,
 • Bazı ilaçlar,
 • Hormonal döngüler
 • Yanlış epilasyon yöntemleri yer alır.

Oluşan Cilt Lekeleri Nasıl Geçer?

Cilt lekesini gidermeye yardımcı olan tıbbi ve estetik uygulamalar bulunduğu gibi kozmetik ürünler de mevcuttur. Bir uzman danışmanlığı doğrultusunda cilt tipine uygun bir yöntem seçilerek bu problemden kurtulmak mümkündür. Bunun yanı sıra cilt lekelerinize karşı bitkisel formüle sahip Sinoz leke karşıtı seri ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Cilt lekeleri için krem, serum, güneş koruyucu, beyazlatıcı krem gibi pek çok ürün bu özel seride sizleri bekliyor.

Sinoz Leke Kremi ile Cilt Lekelerinize Karşı Doğal Destek

Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz leke kremi koyu cilt lekelerinin oluşmasına karşı kusursuz bakım hedeflerken aynı zamanda ışıltılı bir görünüm sunan leke kremi sayesinde lekesiz tek ton bir cilt görünümü

Sinoz leke kremi; içerdiği %3 oranında C Vitamini, Niacinamide, Meyan Kökü Ektresi ve Pirinç yağı gibi doğal elementler ile cilt lekelerini giderme, lekesiz tek ton bir cilt sunma, yaşlanma ve güneş ışınları gibi dış faktörlere bağlı yeni lekelerin oluşmasını engelleme, sivilce lekelerini giderme, ciltte koruyucu bir bariyer görevi üstlenme, içerisindeki Pentavitin ile nem takviye etme, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırma gibi etkileri gerçekleştirmeyi hedefliyor. Sinoz leke kremi faydaları ve etkilerini düzenli kullanımda gözlemleyebilirsiniz.

Sinoz Leke Serumu

Sinoz leke karşıtı serisinin öne çıkan bir diğer ürünü de leke karşıtı serum. Uzun süren detaylı ve titiz Ar-Ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkan Sinoz leke serumu lekelerin yoğunluğunu azaltmaya ve cilde daha aydınlık bir görünüm sunmayı hedefliyor. Su bazlı ince yapısı sayesinde cilde kolayca penetre olan Sinoz Leke Serumu yaşa, çevresel faktörlere, hormonlara, güneşin zararlı ışınlarına bağlı oluşmuş olan veya oluşma potansiyeli taşıyan cilt lekelerinin cildin alt katmanlarına kadar inmesini engellemede etkili rol alır.

Sinoz leke serumu cilt lekelerine savaş açmakla kalmaz aynı zamanda formülündeki B3 Vitamini sayesinde ince kırışıklıkların oluşumunu önleyebilir, barındırdığı hyalüronik asit ile yoğun nemlendirme sağlar, yağlı ve yapış yapış bir his bırakmadan cildinize ihtiyacı olan bakımı sunar.

Leke Kremi ve Leke Serumu Arasındaki Fark Nedir?

Sinoz cilt lekesi kremi de serumu da cilt lekelerine karşı savaş açmak üzere özel olarak formüle edilir. Leke serumu, cilde derinden nüfuz eder ve hızlı bir şekilde etkinliğini gösterir. Sinoz leke serumumun bu özelliği, etkisinin kısa sürede fark edilmesini sağlar. Bu serum ayrıca lekelerin, cildin üst katmanından alt katmanına inmesini önlemede de etkilidir. Sinoz leke serumunu düzenli olarak kullandığınızda yeni lekelerin oluşumunu da engelleyebilirsiniz.

Sinoz leke kremi, seruma kıyasla daha büyük moleküllere sahiptir. fiziksel, hormonel ya da çevresel etkenler ile meydana gelmiş cilt lekelerine karşı geliştirilmiştir. İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde yaş alma ve güneş ışınları gibi dış faktörlere bağlı yeni lekelerin oluşumuna karşı ilk etki olmayı amaçlar.Tek ton bir cilt yapısına sahip olmanıza destek olur

Cilt lekesi kremi ve serumu aynı zamanda içerik, etki ve doku gereği de çeşitli farklılıklara sahiptir. Leke giderici serum B3 Vitamini, hyalüronik asit, Alpha Arbutin, meyan kökü ekstresi gibi farklı bileşenlerle formüle edilir. Bu yüzden Sinoz leke giderici serum aktif içerikleriyle cilde daha hızlı etki edebilir.

Leke sorunlarınıza daha etkili ve hızlı çözüm bulmak için leke kremi ve leke serumunun birlikte kullanımı önerilir. Birlikte kullanımda daha hızlı etki veren leke kremi ve leke serumuyla tek tonda lekesiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Leke kremi gündüz bakımınızın olmazsa olmaz bir parçası olurken, leke serumu da gece rutininizin vazgeçilmezi olacaktır.

Sinoz Leke Karşıtı Seri ile Tanışın

Sinoz leke giderici seride leke kremi ve leke serumunun yanı sıra destekleyici daha pek çok ürün sizleri bekliyor. Sinoz leke karşıtı güneş kremi ile güneş ışınlarının oluşturabileceği cilt lekelerine karşı korunabilir, %10 C Vitamini aydınlatıcı serum ile cildinizin renk tonunu eşitleyebilir ve daha aydınlık görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Seride yer alan vücut beyazlatıcı krem ile ise diz, dirsek ve koltuk altı bölgesinde kararma oluşumunun önüne geçebilir, eşitlenmiş bir cilde kavuşabilirsiniz. Hem yüz hem vücut kullanımı için uygun olan %100 doğal ballı sütlü sabunla da cildinize canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz.

Cilt lekelerine karşı meydan okuyan bu harika seri ile daha eşit, daha pürüzsüz, daha aydınlık ve canlı bir cilt görünümüne sahip olacaksınız. Cilt lekelerinizden kurtulmak için Sinoz’un leke karşıtı ürünlerini hemen keşfedin!