HAKKIMIZDA

Sinoz Cilt Bakım Ürünleri ; farklı cilt tiplerinin farklı ihtiyaçlarına karşı ürettiğimiz cilt bakım ürünlerini son bilimsel araştırmalar ve teknolojiyi bir araya getirerek müşterilerimize sunmaktayız. En büyük zenginliğiniz olan sağlığınıza değer veren bir anlayış ile tercih edilen, güvenilir ve saygın bir marka olarak çalışmalarımıza kesintisiz devam etmekteyiz.

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri alanında üretici ve ihracatçı marka kimliğimizi korumaya devam ederek, konusunda uzman kadromuz, geniş tedarik ağımız, hızlı, kaliteli, güvenli hizmet anlayışımız ile mutlu müşteri sayımızı günden güne arttırmaktayız.

T.C. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı tesislerimizde yönetmeliklere uygun olarak üretilen ürünlerimizin içeriğinde, “İnsan sağlığına zararlı kimyasal maddeler kullanılmamaktadır”. Ayrıca, “İSO-9001-TSE ve HELAL” sertifikalarına sahip bir şekilde üretilen ürünlerimiz, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde geniş kitleler tarafından kullanılmaktadır. Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler sayesinde 2011 yılında bağımsız araştırma şirketleri tarafından “Tüketici Kalite Ödülü”ne layık görülerek kalitemiz tescillenmiştir.

Yüksek Ahlak, Yüksek teknoloji” ilkesini belirlemiş olan SİNOZ, sürekli gelişen ürün yelpazesi, kusursuz müşteri hizmetleri, hızlı lojistik ve sürekli AR-Ge yatırımları sayesinde müşterilerine eksiksiz hizmet vermektedir.

Sinoz Cilt Bakımı .