Sinoz Whitening Cream

23.00 $ 23.00$
 • Sinoz Beyazlatıcı Krem Nedir?

  Sinoz Beyazlatıcı krem hormonal değişiklikler,aşırı sürtünme ve bakterilerin yanı sıra , epilasyon, ağda, sir gibi tüyleri gidermekte kullanılan yöntemler nedeniyle meydana gelen koltuk, diz/dirsek ve bikini bölgesi kararmalarının giderilmesine yardımcı olabilir.  İçeriğinde Ne var?

  Latin Çiçeği Extratı : Cildi gerginleştirir ve kırışıklıkların oluşmasını önlemeye katkı sağlar.
  Chlorella Tatlı Su Yosunu : Spirulina yosunu % 65 oranında proteinin yanında E Vitamini, C Vitamini, B kompleks vitaminleri, çeşitli mineralleri ve klorofilleri içermektedir. Bu değerleri sayesinde oldukça iyi bir protein kaynağıdır. Cildi olduğundan daha genç göstermesi, nem dengesini sağlaması, antioksidan etki sağlaması ,sivilce sorununu çözmeye yardımcı olur.  Alman Papatyası Extresi : Papatya cilt hastalıklarına, deri dökülmelerine, sivilce ve lekelerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildi gerginleştirir ve sıkı olmasında fayda sağlar.  Zeytinyağı: Cilt elastikiyetinin artmasında faydalıdır. Cildin derinlerine nüfuz eder ve beslenmesine yardımcı olur. Cildi yatıştırır. Anti-aging ve anti-inflamatuar özellikleri vardır.
  Meyan Kökü Ektresi : Cildin parlamasına yardımcı olur. Her türlü sebeple oluşmuş lekelerin giderilmesine fayda sağlar.


  Koltuk Altı;

  Koltuk altı ten rengini açık renkte tutmak ve vücudun diğer kısımlarıyla aynı tonda olmasını sağlamaya yardımcı olabilir.  Genital Bölge;

  İçeriğindeki bitkisel formülü ile bikini bölgesinde güvenle kullanılabilir ve kararmış bölgeleri normal ten rengine çevirmesine yardımcı olabilir.  Diz ve Dirsek Bölgesi;

  Kalın ve ölü derilerin diz ve dirseklerde birikmesi ile meydana gelen kararmaların giderilmesine yardımcı olabilir.

DENİZ KARASU İLE SİNOZ BEYAZLATICI KREM İNCELEMESİ • Kullananlar ne diyor?

  Düzenli olarak kullanımın sonucunda istediğim görüntüye kavuştum. Tavsiye edebileceğim kremler arasında yer almakt. Artık dirseklerdeki kararmalara son!

  Yorum Yap


Yorum Yazın...