Sinoz Spot Treatment Cream

37.00 $ 37.00$
 • Sinoz Leke Kremi Nedir?

  Ciltte oluşan güneş lekeleri, sivilce izleri, hamilelik ve yaşlılık lekeleri, renk tonu farklılıkları kadın erkek bir çok kişinin ortak sorunudur. Bitkisel içeriği ve muhteşem formülü sayesinde Sinoz Leke kremi cilt tonunu eşitleme ve cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı olabilir. Sinoz Krem ciltte soyulma yapmaz, yaz kış kullanıma uygundur.  İçeriğinde Ne var?

  Aynı Sefa Yağı: Antioksidan özellikleri yanında cilt yenilenmesine yardımcı olur ve deri yaşlanmasını geciktirmeye fayda sağlar. Soya yağı cildin incelmesini ve kurumasını yavaşlatarak, yaşlanmayı geciktirmekte etkilidir. Soya fasulyesinin yağı, yüksek oranda içerdiği lesitin ve A vitamini göz önünde bulundurularak cilt bakımında kullanılan öteki yağlara eklenebilecek en değerli yağlardandır. Cildin beslenmesindeönemli görevler üstlenir.
  Jojoba Yağı: Cildi nemlendirir ve besler. Yaşlanma belirtilerini, kırışıklıkları giderir, yenilerinin oluşmasını önler. Jojoba yağı, cildi temizler ve cildin yağ dengesini korumayayardımcı olur. Cilde esneklik kazandırmada fayda sağlar.  Papatya Ektraktı: Yüksek seviyede doğal bir cilt aydınlatıcı, leke açıcı özelliği ile cildin dostudur .Cildin renk yoğunluğunu azaltır. Cilt sıkılaştırıcı ve kırışık açıcı etkisi vardir.  Meyan Kökü Ekstraktı : Çeşitli nedenlerden dolayı oluşan cilt lekelerini gidermekte etkildir. Cildi beyazlatır ve parlamasına katkı sağlar. Antioksidan etkisinden dolayı cildi tazeler ve yenileme özelliği mevcuttur. Cildi güneşin vermiş olduğu zararlı ışınlardan korumaya yardımcı olur.


  Sivilce Lekeleri ;

  Birçok insanın yolu ergenlik döneminde sivilcelerle kesişir. Ancak bazı insanlarda bu sorun o kadar ciddi sorunlar çıkarmaktadır. Sivilce gözeneklerin yağ ve hücrelerle tıkanması sonrasında oluşur ve içerideki bakteriyel hareketlilik sebebi ile iltihaplı hale gelir.  Bu izler kişiden kişiye değişmekle beraber fazlasıyla rahatsız edici olabilir. Ciltde oluşan izlerin en büyük sebebi, çıkan sivilceleri sıkmak veya sıkmaya çalışmaktır.  Güneş Lekeleri ;

  Ciltte en sık lekelenmeye neden olan tablo melazmadır. Genetik yatkın olan kişilerde güneş gören bölgelerde özellikle güneşe maruz kalmak ile ortaya çıkan çoğunlukla yüzü, nadiren de boyun ve ön kolları etkileyen yaygın bir tablodur. Ayrıca gebelik, doğum kontrol hapları, bazı kozmetik ürünler, epilepsi ilaçları, tiroid hastalıkları da diğer sebepler arasındadır. Güneş lekesi, yani ‘lentigo’ her yaşta görülebilir. Özellikle yüz, omuzlar, sırt, göğüs ve el dış kısımlarda ve açık tenli kişilerde görülen çillerle karışan bir tablodur. Çilden daha koyu renkli ve daha büyüktür.
  Yaşlılık Lekeleri ;

  Yaşlılık lekeleri genellikle 50li yaşlarda görülmeye başlayan deri rengi bozukluğudur. Cilt de oluşan bu lekeler derinin üst tabakasında kahverengi pigment birikmesi sonucu oluşur ve birkaç santimetreyi geçmektedir. Cilt de oluşan bu lekelerin en önemli faktörü, cilt yüzeyi güneşin ultraviyole radyasyonuna maruz kaldığında, deride pigment üretiminden sorumlu olan melanosit hücreleri aşırı aktif hale gelir. Bunun bir sonucu olarak, bu hücreler melanin adlı bir pigmenti yüksek miktarda üretmeye başlarlar. Normalde melanin derinin alt tabakalarının güneşten korunmasında önemli bir rol oynar. Bu melanin pigmenti aşırı miktarda üretildiğinde, cildin üst tabakasındaki bazı noktalarda birikir, böylelikle bu noktaların gelişmesine sebep olur.

  Hamilelik Lekeleri ;

  Gebelik döneminde salgılanmakta olan östrojen hormonu, kadının güneşin ultraviyole ışınlarına karşı hassasiyetini artırır. Ultraviyole ışınları da en fazla yüz bölgesi, elmacık kemikleri ve eller üzerinde hassasiyete neden olduğu için, bu kısımların güneşten iyi korunması gerekir. Şayet kadının cilt lekesi oluşumuna genetik yatkınlığı var ise, gebelik dönemindeki östrojen hormonu bu bahsettiğimiz bölgelerde kahverengi lekelere neden olur. Hamilelik lekeleri güneş lekelerine oranla daha iri parçalar halinde görülür ve güneş bu lekelerin artmasına neden olur


AŞKIM İREM AKTULGA İLE SİNOZ LEKE KREMİ İNCELEMESİ • Kullananlar ne diyor?

  Merhaba ben bu kremi ve maskesini 1 aydır kullanıyorum gerçekten çok muhteşem bir ürün çocukluğumun çilleri ve alnımda güneş lekelerim vardı şuan bitmek üzere... ve herkes farkediyor cildimdeki değişikliği.. önemli olarak burda çok düzenli kullanmak.

  Yorum YapYorum Yazın...