Sinoz Blue Anemone Cream

26.00 $ 26.00$
 • Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi Nedir?

  Yaşın ilerlemesi, çevresel faktörler ve sağlıksız beslenme gibi durumlarda cildimiz kurur, canlılığını yitirir, kuruyan cildimiz kırışmaya ve sarkmaya başlar. Kadın erkek herkesin kusursuz bir cilde sahip olma isteği yüz yıllardır bilim adamlarını sürekli yeniliklere ve daha iyiyi keşfetmeye itmiştir.

  Sinoz Kozmetik labratuvarlarında özel olarak geliştirilen Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi 2008 yılından beri Hem Türkiye hemde Dünyada tüketici beğenisi kazanmış anti-aging üründür. İçeriğinde bulunan mavi anemon çiçeğinden elde edilen yağlar ve E vitamini sayesinde cilde nüfuz ederek cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapar, düzenli kullanıldığında pürüzsüz, ipeksi ve duru bir görünüm kazanmasında yardımcı olabilir.

  Sinoz Mavi Anemon Kremi 28 yaş üstü kadın - erkek herkes için.  İçeriğinde Ne var?

  Anemon Yağı: Mavi anemon çiçeği yağı içerisinde yüksek oranda bulunan vitaminler, mineraller ve kalsiyum sayesinde ciltteki ince çizgileri gidermekte, kırışıklıkların oluşumunu azaltmakta ve ilerleyen yaşlarda görülen cilt sarkmalarını engellemekte önemli rol oynar.
  Kayısı Çekirdeği Yağı: Cildin korunmasını ve yenilenmesine fayda sağlar; cildin elastikiyetini arttırıcı ve sıkılaştırıcı etkisi vardır. Her türlü cilt tipine uygundur: kuru cilt yapısına sahip olanları erken yaşlanmaktan korurken yağlı ciltler üzerinde de düzenleyici etki göstermekte faydalıdır. . Ayrıca cildi temizler, cilde doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırmaya katkı sağlar.

IŞILCAN SUNER İLE SİNOZ MAVİ ANEMON İNCELEMESİ


 • Kullananlar ne diyor?

  Merhaba ben bu kremi ve maskesini 1 aydır kullanıyorum gerçekten çok muhteşem bir ürün çocukluğumun çilleri ve alnımda güneş lekelerim vardı şuan bitmek üzere... ve herkes farkediyor cildimdeki değişikliği.. önemli olarak burda çok düzenli kullanmak.

  Yorum Yap
Yorum Yazın...