Eye Contour Cream

Göz Çevresi Kremi göz altı morlukları, kaz ayakları ve sarkmalar.
20.00 $ 20.00$
 • Sinoz Göz Çevresi Kremi Nedir?

  Özellikle yaşın ilerlemesi, çevresel faktörler, düzensiz beslenme ve uyku problemleri göz çevremizde morluk, torbalanma ve kırışıklık gibi sağlıksız görünümlere sebep olabilir. Göz çevresine zamanında ve kaliteli bir bakım yaparak yaşlanma belirtilerini geciktirmek, kusursuz ve sağlıklı bir görünümde olmasını sağlamak herkesin ortak dileği. Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi içeriğindeki bitkisel aktifler ve kusursuz formülü sayesinde göz çevresinin ihtiyacı olan bakımı ona verir. Sinoz Göz Çevresi Kremi cildimizin en hassas bölgesi olan göz çevresi için özel olarak formüle edilmiştir.



  İçeriğinde Ne var?

  Shea Yağı: Shea Yağı cildin elastik bir görünüme kavuşmasını sağlar ve cilt için koruyucu bir tabaka görevi görür. Kuru cildi yumuşatır ve cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildin nem ve su dengesini korumaya yardımcı olan shea yağı, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı da doğal bir koruyucu niteliğindedir. A, D, E ve F vitamini açısından zengindir. Güçlü bir antioksidandır. Hem yüz hem de vücut için iyi bir nemlendiricidir. İçeriğindeki A ve E vitaminleri sayesinde yaşlanma etkilerini azaltır, kırışıklarla baş etmeye yardım eder. Göz altı torbalarını yok eder. Cildin kolajen üretimini artırır.




  Soya Yağı: Antioksidan özellikleri yanında cilt yenilenmesini kolaylaştırır ve deri yaşlanmasını geciktirir. Soya yağı cildin incelmesini ve kurumasını yavaşlatarak, yaşlanmayı geciktirir. Soya fasulyesinin yağı, yüksek oranda içerdiği lesitin ve A vitamini göz önünde bulundurularak cilt bakımında kullanılan öteki yağlara eklenebilecek en değerli yağlardandır. Cildin beslenmesinde önemli görevler üstlenir.



  Jojoba Yağı: Cildi nemlendirir ve besler.Yaşlanma belirtilerini, kırışıklıkları giderir, yenilerinin oluşmasını önler. Jojoba yağı, cildi temizler ve cildin yağ dengesini korur. Cilde esneklik kazandırmakta önemli rol oynar.



  Meyan Kökü Ekstraktı: Çeşitli nedenlerden dolayı oluşan cilt lekelerini giderir.Cildi beyazlatır ve parlatır.Antioksidan etkisinden dolayı cildi tazeler ve yenilemesine yardımcı olur. Cildi güneşin vermiş olduğu zararlı ışınlardan korunmasında destekleyici özelliği vardır.



  Aleo Vera Jel: İçerdiği proteinler, vitaminler( A vitamini, C vitamini ve E vitamini ) ve bileşikler sayesinde kollajen üretimini arttırıcı özelliğe sahiptir. Artan kollajen üretimi de sorun yaşayan cilt bölgesinin yenilenmesine yardımcı olur. Cilt lekelerinin de görünümünü azaltıcı etkisi bulunmaktadır. Göz çevresindeki koyu renk haklaların azalmasına yardımcı olur. Ayrıca göz çevresinin nemlenmesini sağlar.


  Göz Altı Torbaları ;

  Göz çevresinin nem kapasitesini arttırarak hücre yapılanmasını destekler ve göz altında oluşan morluk ve aynı zamanda ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur.


  Göz Altı Morlukları ;

  Yanlış beslenme, yetersiz sıvı tüketimi, uykusuzluk ,aşırı yorgunluk ve genetik gibi faktörlere bağlı olarak oluşan göz altı torbalarını yok edilmesinde fayda sağlar.

 • Kullananlar ne diyor?

  Merhaba ben bu kremi ve maskesini 1 aydır kullanıyorum gerçekten çok muhteşem bir ürün çocukluğumun çilleri ve alnımda güneş lekelerim vardı şuan bitmek üzere... ve herkes farkediyor cildimdeki değişikliği.. önemli olarak burda çok düzenli kullanmak.

  Yorum Yap



Sinoz Göz Çevresi Kremini süreceğiniz bölgeyi iyice temizleyin!



Temizlediğiniz göz çevrenize uyguladığınız kremi göz çevrenizin şakaklara doğru uzanan bölgeye hafif parmak uçlarıyla yedirerek uygulayın.



Kusursuz göz bakımı için Sinoz Göz Çevresi Kremini sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanın





Yorum Yazın...