Sinoz Spot Treatment Cream

37.00 $

37.00 $

Sinoz Blue Anemone Cream

26.00 $

26.00 $

Eye Contour Cream

Göz Çevresi Kremi göz altı morlukları, kaz ayakları ve sarkmalar.

20.00 $

20.00 $

Sinoz Whitening Cream

23.00 $

23.00 $

Sinoz Eyelash and Eyebrow Care Serum

26.00 $

26.00 $

Sinoz Facial Cleansing Gel

5.00 $

5.00 $

Stretch Marks Cream

38.00 $

38.00 $

Sinoz Yüz Bakım Maskesi

Sinoz Yüz Bakım Maskesi içeriğinde bulunan her biri cilt için mucize niteliğinde etkilere sahip bitki özleri ve doğal kil partikülleri sayesinde cildin nem ve yağ dengesini korumaya yardımcı bir üründür.

Geleneksel güzellik yöntemleri ile teknolojinin ortak çalışmasının sonucu üretilen Sinoz Maskenin içeriğinde insan sağlığına zararlı hammaddeler kullanılmaz. Bitkilerden elde edilen aktifler ve doğal kilin muhteşem formülizasyonu sayesinde yıllardır Türkiye’nin en çok tercih edilen yüz bakım maskelerinden biri olma özelliğine sahiptir.

Sinoz Yüz Bakım Maskesi haftada iki kere düzenli kullanıldığında sivilce ve siyah noktaların oluşumu ile savaşır, cildin nem ve yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur, pürüzsüz ve yumuşak bir görünümde kalmasını destekler.

20.00 $ 20.00 $

Ürün Videoları

DERMATOLOJİK TEST

Dermatolojik testler Kozmetik ürünlerin insan vücudunda toleransı ve etkinliğini ortaya çıkarmak için yapılır. dermotolojik testleri bağımsız enstitüler tarafından gönüllüler üzerinde gerçekleştirilir ve hayvanlar üzerinde test ve benzeri faaliyetlerde kesinlikle bulunmamaktadır.

%100 BİTKİSEL

Teknoloji ve doğanın bize bahşettiği bitkilerden yararlanarak formüle ettiğimiz ürünler T.C Sağlık Bakanlığı’nın ve Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği kriterlerde , içeriğinde insan sağlığına zarar vermeyen bitkisel hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı.

Uluslararası Gönderim

Ürünlerimizi tüm dünyaya kargo ile ulaştırıyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Detaylı bilgi ve sipariş için 0850 811 02 03.

%100 Güvenli Alışveriş

Tüm bilgileriniz 128bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.